Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 4,6 z 5 hvězdiček. 199 hodnocení
5
180x
4
1x
3
1x
2
1x
1
16x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Vložením hodnocení souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Výpis hodnocení

VB Avatar autora Václav Bláha Hodnocení obchodu je 1 z 5 hvězdiček. 13.8.2023
Bohužel zatím nemám dobrou zkušenost s obchodem, zboží jsem zaplatil 7.8 a mělo být 9.8 u mě na adrese, dnes je 13.8 a nemám ani žádnou informaci kdy a jestli vůbec dorazí.
LU Avatar autora Luboš Ulrich Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 10.8.2023
Velmi rychlé dodání .
MŠ Avatar autora Marek Šenek Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 9.8.2023
super
SJ Avatar autora Stanislav Ježek Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 4.8.2023
Špica.
OK Avatar autora Oldřich Kubla Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 1.8.2023
Vše OK
FV Avatar autora František Valášek Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 21.7.2023
Vše OK
LV Avatar autora Ladislav Vereš Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 21.7.2023
co je objednáno to je i dodáno a navíc i velmi rychle.
JC Avatar autora Jakub Coufal Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 20.7.2023
Vše ok
IC Avatar autora Ivica Cvetanovic Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 19.7.2023
💯
SD Avatar autora Serhii Demchenko Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 18.7.2023
Rychle dodani
KH Avatar autora Karel Havelka Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 18.7.2023
Dobře
JK Avatar autora Josef Kříž Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 18.7.2023
Rychle dodani. Dobre ceny
MK Avatar autora Miroslav Krchňáček Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 14.7.2023
Spokojenost, rychlé dodání, cena.
JK Avatar autora Josef Krpálek Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 14.7.2023
Normální proces. Objednávka, zaplacení, rychlé dodání koupeného produktu. Dobré ceny. Děkuji
PS Avatar autora Pavel Strangmuller Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 14.7.2023
Vstřícný přístup k zákazníkovi. Doporučuji Zákazník zMoravy
MA Avatar autora Martin Andrýsek Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 14.7.2023
Vše ok,rychlost
SK Avatar autora Sabina Kociánová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 12.7.2023
Spokojenost, rychlé dodání, zakoupený produkt splňuje co sliboval 🙂
TP Avatar autora Tomáš Pavelka Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 11.7.2023
Dobře zabaleno,rychle doručeno,kvalita a cena,spokojenost.
JH Avatar autora Josef Hastik Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 11.7.2023
Ano myslící lidičky
OM Avatar autora Ondřej Moro Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 2.7.2023
Delší dodací lhůta,ale jinak vše naprosto v pořádku. Doporučuji.

Ovládací prvky výpisu

199 položek celkem